“УКРОП” започаткував президентські праймеріз. Ірина Головатенко – один з учасників праймеріз в Черкасах.

twittergoogle_pluslinkedinrssyoutubetwittergoogle_pluslinkedinrssyoutube

До президентських виборів в Україні – сім місяців, а політичні партії, які мають намір висувати своїх претендентів на пост глави держави вже почали пошук претендентів та розробку програми, з якою він балотуватиметься.
Праймеріз – таку назву має одна з демократичних форм відбору кандидатів і програм – взяло собі на озброєння Українське об’єднання патріотів «Укроп». Серед тих, хто бореться всередині партії за право балотуватися на пост Президента – Ірина Головатенко. Пані Ірина – медійник, вона керує прес-центром інформаційного агентства «УНІАН», є заступником голови Київської міської організації політичної партії «Укроп». Крім того, має купу громадської роботи.
Ірина Головатенко наголошує: відвідуючи різні регіони України та спілкуючись із людьми, активісти партії «Укроп» змагаються не персонально один з одним, а, передусім,йде змагання програм.

В головних програмових засадах Ірини Головатенко відображені ключові проблеми, що є в Україні. Найбільша з них – це корупція. вона є через те, що політично вигідна тим, хто нині на верхівці державної влади. Саме через це, каже вона – в Україні немає ані судових процесів над топ-корупціонерами, ані судових вироків.

Одна з тез Ірини Головатенко – виборче право тільки для тих, хто платить податки, бо зараз, переконана, вони електорально пасивні, відтак, долю країни визначають ті, хто боїться змін.
Так кожен громадянин України має бути військовозобов’язаним – і в період з 18 до 21 року один рік на власний розсуд має присвятити армії.
Теперішню реформу судочинства в Україні укропівці називають профанацією і переконані, що судді районних судів мають бути виборними посадами. Щодо долі Криму, то вже зараз потрібні зміни до Конституції у розділі про АРК, які б визначали статус кримських татар, як однієї з титульних націй в Україні.

Тим часом черкаські місцеві укропівці переймаються більш приземленою проблематикою: будівництва сміттєпереробного заводу у Черкасах. Сергій Танюк, який очолює Черкаську обласну організації ПП «Укроп», каже: вже 3 роки, як ведуться перемовини з фірмою «Бетель», яка забезпечує повний цикл з переробки сміття і має чималий досвід, однак поки що без конкретних дій з боку міської влади. Щодо подолання проблеми зі сміттям у Черкасах, то, вважає пан Танюк, – послуга з його прибирання має бути виненсена на відкритий тендер і місто має обслуговувати конкурентна компанія із новим автопарком і контейнерними для збору сміття.

Загалом праймеріз триватиме до листопада, в його рамках Ірина Головатенко має намір обїхати багато областей України і не тільки поділитися своїм баченням розвязання проблем в України,а й надихнути людей ізнайти нові обличчя, які так потрібін українській політиці.

ТРК "Експо-ТВ"
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail